Yardım istiyorum.

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
261212

Yardım istiyorum.

Mesaj gönderen 261212 » Pzt Tem 17, 2017 9:30 am

Merhaba hanımlar. Bende hamilelik belirtilerinin bir kaçı vardı. Vajinal akıntının artması, göğüslerde hassasiyet, sık idrara çıkma, kasık ve bel ağrısı gibi... lakin ben 15 temmuz günü adet oldum. Normalde adetim 5 gün sürer ama 16 temmuzda bitti. Gelen kan kahverengi Ve çok pıhtılıydı acaba üzerine görmek dedikleri bu mu?Gebelik testi yapsam herhangi bir sonuç verir mi? Belirtiler hala devam ediyor. Kasık ağrım hiç geçmiyor. Bana da yardımcı olun lütfen. şimdiden teşekkürler 🙂

Ervaskrn

Re: Yardım istiyorum.

Mesaj gönderen Ervaskrn » Pzr Ağu 20, 2017 12:10 pm

Gebelik kanaması olabilir canım test yaptır bişey kaybetmezsin belirtiler geceliği işaret ediyor hayırlısı olsun inşallah😊

Naz33

Re: Yardım istiyorum.

Mesaj gönderen Naz33 » Sal Tem 03, 2018 7:31 pm

Aynen o anlattıkların gebelik belirtisi benim de kahverengi ama çok yoğun olmayan kanamam oldu ertesi gün test yaptım hamileydim ama daha yeni olduğu için çubuğu atma bekle baya çift çizgi silikte çıkabilir hayırlısı olsun hakkın da 😊

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir