epidural sezeryan olanlar???

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
mervesucu0758

epidural sezeryan olanlar???

Mesaj gönderen mervesucu0758 » Pzt May 08, 2017 9:54 pm

Arkadaslar Merhaba epidural sezeryan olanlar baştan sona anlatabilir mi lutfennn

neeem

Re: epidural sezeryan olanlar???

Mesaj gönderen neeem » Sal May 09, 2017 11:24 am

Merhaba merve.ben daha onceki dogumu epidurql sezeryan oldum.hic korkulacak bisey yok.simdi 29 haftalik hamileyim ve tekrar epidural olucam.belinden uyusturup giriyolar hic bisey duymuyosun.orqya bi kateter takiyolar.serum gibi dusun.dogum sonrasi gece ve sabah gerekirse ordan agri kesici veriyolar ve hic agrin olmuyo.inan bana iyiki oyle olmusum diyceksin.doguumdada sonrasindada hic bi sikayetim olmadi benim.rahat rahat bebeginle ilgilenebiliyosun.ben dogumdan sonra hic lohusa gibi yatmadim inanilmaz rahat gecti dogum ve daha sonrasi.bazen duyarsin bas agrisi yapiyo sonra diye ama yok olyle bisey.bende olmadi.simdi temmuz sonu yine epiduralla dogum yapicam.sana ve herkese hayirli saglikli dogumlar olsun.❤💜

mervesucu0758

Mesaj gönderen mervesucu0758 » Sal May 09, 2017 4:05 pm

Canım benim çok teşekkür ederim bişey daha soracam ameliyatta bişey hissetmiyosun demi bide sonda uyustu kan sonra mı tatlım

neeem

Mesaj gönderen neeem » Sal May 09, 2017 4:39 pm

Ameliyat aninda aci falan hissetmiyosun.uyanik oldugun icin sadece bebegi cekerlerken vucudun sallaniyo biraz ama aci agri yok.bana sonda takilmadi.sanirim idrar sondasindan bahsediyosun.odama geldigimde sonda falan yoktu.iki saat sonra kaldirip yurutuyolar zaten.tuvalete falan gidiyosun rahatca.sadece karininin sisligi indigi icin baski oluyo yururken karninda.gobegini elinle hafif yukari tutup yurursen baskiyi azaltmis oluyosun.bol bol yuru inan faydasini cok goreceksin.ben butun gece saat basi kalkip yurudum.eve geldigimdede inan yatmadim hic.cok rahattim.dogum yaptim diye hareketlerini kisitlama sakin.ayrica hemsireyim ben sagliklada ilgim var yani.sen dediklerimi uygula bak faydasini goreceksin.

neeem

Mesaj gönderen neeem » Sal May 09, 2017 4:40 pm

Sen kac haftaliksin

mervesucu0758

Mesaj gönderen mervesucu0758 » Sal May 09, 2017 4:49 pm

Anladım çok teşekkür ederim allah razı olsun :roll: çok geçmiş olsun tekrar

mervesucu0758

Mesaj gönderen mervesucu0758 » Sal May 09, 2017 5:12 pm

Haftaya doğum inşallah seninki gibi bi doğum olur çok korkuyorum uyku uyuyamiyorum😢

Mlkfth

Mesaj gönderen Mlkfth » Çrş May 30, 2018 11:50 pm

Merhabalar bende daha yeni hamileyim ve çok korkuyorum doğumdan ☹️ o anı hissetmekten çok korkuyorum

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir