hamileliğin ilk aylarında karında agrı

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
aylin

Re: hamileliğin ilk aylarında karında agrı

Mesaj gönderen aylin » Prş Kas 19, 2015 12:13 am

Bendede cok adet sancisi gibi sancilar oluyo cok fazla gazim var ve bende daha yeni ogrendi hamileligmi hayirlis bakalim

Gonca

Mesaj gönderen Gonca » Prş Kas 26, 2015 8:34 am

Ben daha dun ogrendim hamile oldugumu ;) benimde rahimimde suan agri var normalmis ama korkulcak bisey yok

merve16h

Mesaj gönderen merve16h » Prş Kas 26, 2015 8:46 am

Aynı ağrı ve krap lar bendede var 16 haftalık hamileyim birde aşırı bel ağrım var ne zaman geçecek acaba

Mervemehmet

Mesaj gönderen Mervemehmet » Prş Kas 26, 2015 11:06 am

İlk üç ay özellikle adet dönemine yakın süreçte kasık ağrıları görülüyor. Aynı durumu bende yaşadım. Doktorum korkulacak bir şey olmadığını söyledi. Şimdi 28 haftalığım ve çok şükür bir sıkıntı olmadı.

uma34

Mesaj gönderen uma34 » Cum Nis 22, 2016 7:57 pm

4,5 haftalık hamileyim ara ara sancılarım oluyo normal mi acaba :-?

Asli.Turk

Mesaj gönderen Asli.Turk » Cum May 13, 2016 8:33 pm

Bende 2 aylik hamileyim benimde cok agrilarim oluyo sabahlari agri ile uyandigim bile oluyor aniden kalktigimda cok sancilar falan oluyo benim doktorumda normaldir hep pozitif dusun yerlestigi icin oluyormus o agrilar..

Melis

Mesaj gönderen Melis » Cmt May 14, 2016 8:00 am

Cok normal kizlar endiselenmeyin aynen buyuyen rahim ve bebegin rahme tutunma surecinin agrisi... Caninizi sıkmayın... Benim kasiktaki keskin regli agrisi gibi agrilarim biyle bicak kesigi gibiydi sagdan en sola kadar huzursuz her an reglinolacakmisim gibi bir agriydi... Ve yaklasik 6-7. Haftaya kadar surdu... Sonra bir anda gecti :) doktorum da rahim genislemesinden demisti...

Smt

Mesaj gönderen Smt » Prş May 19, 2016 5:58 pm

Aynen bendede oluyor daha cok yeni 5 haftalık zaten 4 gündür hamile olduğumu öğrendim sabahları adet sancısı gibi bi ağrıyo giriyor hep karnıma ve Rabbim sağlıkla sıhhatle hepimiz bebeklerimizi kucağımıza Almayı nasip eylesin :)

Sonayb

Mesaj gönderen Sonayb » Sal Ara 25, 2018 2:51 pm

Bende 4 haftalığım hatta yeni hamile olduğumu öğrendim kasık aptılarım var kramp gibi bir de adet gibi karın ağrım oluyor

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir