Ağustosta Anne Olmak

Kadriye

Re: Ağustosta Anne Olmak

Mesaj gönderen Kadriye » Cmt Nis 09, 2016 2:58 pm

Keyifler iyi çok şükür elhamdülillah 23. Hafdayız 8 kilo almisiz göbüş önden önden gidiyor :)) bizde ne gördüysek alasımız gelıyor..sizler isim ne dusunuyorsunuz benim oglusumun adı nasip olursa Yusuf Ayaz olacak sizce nasıl ..

Melis

Mesaj gönderen Melis » Pzr Nis 10, 2016 7:09 pm

Ayce yazdı:Kızlar bende 20 haftalık oldum. Bizim oğlan cinsiyeti 15. Haftada gösterdi. Bende başladım ne bulursam almaya. :) sizde durumlar nasıl kaç kilo aldınız? Keyifler Nasıl? Karnınız bayağı bir belirdi mi?
21+2 haftaligizzz :) ben de oglumu bekliyorum Allahin izniyle :)
Karnim bazen oyle sert ve kocaman sisiyor ki sanki 7 aylik oluyor :)
En son 18 haftalikken doktora gittim toplamda 4 kilo almistim umarim bu ay da en fazla 1-1.5 kilo almisimdir cunku kocaman oluyorum :))) bu gidisle 75'i gecerim :(
Ama olsun evlatlarimiz saglikla gelsin veririz insallh kilolari :)

Hastane cikisi ic zibinlar baya anane babane destegi ile ilk 2 ay belki 3 ay hic kiyafet almayabilirim iki tarafinda ilk torunu oldugundan baya bir hediye geldi :) biz sadece bebek arabasini (stokke xplory) aldik... Birtek odasi kaldi o da insallah olur... Uzun omurlu istiyorum minimum 7 yasina kadar kullanabilecegi bir oda dusunuyorum ins olur... :)

Glshbkr

Mesaj gönderen Glshbkr » Pzt Nis 11, 2016 1:40 am

Bende 21+1 deyim 4 kilo aldım 48 dim 52 oldum. Bebeğimin cinsiyeti kız. Bu ayın sonunda ayrıntılı ultrason var size de randevu verdiler mi? Bi de çatlak kremi kullanan var mı ? ☺️

Ayce

Mesaj gönderen Ayce » Pzt Nis 11, 2016 8:19 am

Benim de karnımda sertlik oluşuyor. Umarım normal bir durumdur. Bende öyle güzel şeyler görüyor ve hemen alıyorum ki; ama ağustosta doğacaklar. Şort giydirilir mi kızlar ya hiç bilmiyorum. Benim bu konuda maalesef fikir alabileceğim pek kimsem yok :( bende bu ara 2 kilo vermişim. Haftaya kontrolüm var umarım bir sorun yoktur. Yoğun tempom var. Kendi içimde ona bağlamak istiyorum.. Ana kucağı almak istiyorum bir de kullanışlı olan hangisi ki? Bu arada ben Nivea nın bebe kremini aldım; ama karnım hiç belirmedi diye pek kullanmıyorum. Methini duymuştum ama . Kızlar umarım sağlıklı, hayırlı bebeklerimiz olur tek duam bu. Hepimiz adına.

Ayce

Mesaj gönderen Ayce » Pzt Nis 11, 2016 8:19 am

Melis bu arada isim düşündünüz mü ;) ben Allah' ın izniyle Ayaz istiyorum.

Ayce

Mesaj gönderen Ayce » Pzt Nis 11, 2016 2:36 pm

Bu arada ayrıntılı ultrason bize hiç denmedi. Her ay kontrole gidiyoruz. Haftaya pazartesi yine gideceğim. Bakayım bir arayım doktorumu. Ne oluyormuş ki ayrıntılı ultrasonda?

Kadriye

Mesaj gönderen Kadriye » Pzt Nis 11, 2016 3:09 pm

Ayce yazdı:Bu arada ayrıntılı ultrason bize hiç denmedi. Her ay kontrole gidiyoruz. Haftaya pazartesi yine gideceğim. Bakayım bir arayım doktorumu. Ne oluyormuş ki ayrıntılı ultrasonda?
20 ile 24 arası yapiliyor cok guzel bebişi tepeden aşağıya inceliyorlar sende herseyini görüyorsun çok güzel bir duygu ismi cok guzel bende Yusuf Ayaz koymayı düşünüyorum

Ayce

Mesaj gönderen Ayce » Pzt Nis 11, 2016 3:17 pm

Ay yaşasın o Zaman bana da yapacaklar :lol: ay pek Mutlu oldum teşekkür ederim. Bu arada Ayaz' da uyuşmuşuz :D Allah'ım isimleriyle uzun ve sağlıklı, mutlu yaşayalım bebeklerimizle inşallah :D

Kadriye

Mesaj gönderen Kadriye » Pzt Nis 11, 2016 3:20 pm

Amin insallah :)

Glshbkr

Mesaj gönderen Glshbkr » Sal Nis 12, 2016 1:28 am

Ayce yazdı:Benim de karnımda sertlik oluşuyor. Umarım normal bir durumdur. Bende öyle güzel şeyler görüyor ve hemen alıyorum ki; ama ağustosta doğacaklar. Şort giydirilir mi kızlar ya hiç bilmiyorum. Benim bu konuda maalesef fikir alabileceğim pek kimsem yok :( bende bu ara 2 kilo vermişim. Haftaya kontrolüm var umarım bir sorun yoktur. Yoğun tempom var. Kendi içimde ona bağlamak istiyorum.. Ana kucağı almak istiyorum bir de kullanışlı olan hangisi ki? Bu arada ben Nivea nın bebe kremini aldım; ama karnım hiç belirmedi diye pek kullanmıyorum. Methini duymuştum ama . Kızlar umarım sağlıklı, hayırlı bebeklerimiz olur tek duam bu. Hepimiz adına.
İnstagramda takip ediyorum momfortbaby kanguru diye ana kucağı çok kullanışlı görünüyo bi bak istersen internetten

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir