Hcg Hormonu

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
masalm4

Re: Hcg Hormonu

Mesaj gönderen masalm4 » Sal Oca 10, 2017 8:09 pm

7 ocak ta HCGyaptirdim 154 .cikti iki gün sonra tekrar gittim 386.6 cikti normal mi sizce

Kübiklekızları

Mesaj gönderen Kübiklekızları » Sal Oca 10, 2017 8:40 pm

Anne Adayı yazdı:Merhaba bayanlar.
Son adet tarihimin 29. Gününde evde idrar testi yaptım ve 2. Çizgi silik çıktı. Ayni gün kan verdim ve hcg degerim 74.5 çıktı ve doktor bana bu veriye göre hamilesiniz ama cok düşük dedi. kesin sonuc almak icin haftaya gel dedi.
Hamile olmama ihtimalim varmi? Değer cokmu düşük.
şimdiden bilgileriniz için teşekkürler
Benimde ikinci çizgi silik çıkmıştı ama onun bi önemi yokmuş silik çıkması bişey ifade etmiyo çift cizgiyse pozitif demek haricinde kalp atışları duyulmadikca gebelik var hamilesiniz demeyi çoğu doktor doğru bulmuyo

sibelyardimci

Mesaj gönderen sibelyardimci » Cmt May 13, 2017 6:14 am

Merhaba benimde geçen hafta cumartesi idrarda silik çıktı HCG yaptık 57.97 çıktı adetim o zaman geçmemişti dün yine HCG yaptık 259.1 çıktı artış normal mı değil mi doktor için erken diyorlar ama duramıyorum

sedamm

Mesaj gönderen sedamm » Pzt Kas 26, 2018 11:26 pm

Günüm geçmişti evde idrar testi yaptım iki çizgi beklemeden çıktı hemen inanamadım bi tane daha gidip aldım oda aynı şekilde ertesi akşam kan testi yaptırdıktan ve 1800 çıktı

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir