Bebegine kavuşan anneler

E-D

Re: Bebegine kavuşan anneler

Mesaj gönderen E-D » Pzr Ara 13, 2015 5:28 pm

Bende son ayımdayım ve merak ediyorum hikayeleri

kemalsafak

Mesaj gönderen kemalsafak » Prş Mar 24, 2016 10:31 pm

Merhaba kizlar benim oğlum iki bucuk aylik ocagin 9 da doğum yaptım benim doğumum çok kolay oldu sabah uyandim da çok halsizdim adet olcak gibi bhhissediyodum akşam ustu agrilarim artti eşim işten gelince gittik hastaneyr muane etti ebe 5cm açılmış dedi. KiyaKiyafetini değiştir dedi dışarda esine ver gel dedi uzerimi degistirdim tam kiyaferimi esime vermeye cikacaktim suyum geldi her tarafim batti bende oyle dışarı cikmak istemedim beni dogum. Haneye aldilar lagma yaptılar tuvaleteitttim geldim yere düz çıktım ikindim bi kadın geld nts ye baglicm dedi çok sancimvard dayanamamd dedum o zmn çık git taburcu ol dedi bağladı mecbur kaldım ilk doğumum bu daha çok sancı çeker diye benimle ilgilenmiyor kar allagtan bi eve vardı o çok yardımcı oldu sağolsun bi saat içinde 10 cm açılmamış oldu çatala aldı ebe beni ve sancini geldikçe ikinmami söyled doğum çok kolay oldu ama benim doğumum 42 haftanın bitiminde olduğu için eşi çok yaslanmisti ve onu cikartamadilar ve kiz elini bays içine kattı koluna kadar içimde parçaladı onu o çok zor oldu doğumum yinede çok kolay oldu ana gogsumun ucu hala yara gecmiyo çok kötü

Hilal_Erdal_Kartal

Mesaj gönderen Hilal_Erdal_Kartal » Pzt Mar 28, 2016 10:45 pm

Benm 90. Gunum bebegime kavusmama daha cook var ilk kzm 9 aylik bu bebis vize supriz oldu :)

Şefeq_

Mesaj gönderen Şefeq_ » Çrş Haz 15, 2016 11:24 am

Asli tebrkler sag salim buyusun inwallah..dogummu yaptin sezeryanni???? zorluklar neler oldu merak ediyorum

zilan

Mesaj gönderen zilan » Sal Ağu 23, 2016 3:00 pm

Merhaba hanımlar ben doğum hikaye mi paylaşmak istiyorum doktor kontrolüm vardı eşimle gittik ve bana 1 hafta içinde dogurmasam doğumu başlatacaklarını soyledi doktor çok korktum tabi bir hafta geçti ve benim paşam gelmek bilmedi gittim hastaneye bana yarın aksam dokuzda gelmemi söyledi hazırlığımi yapıp gittik kaynanam eşim ve ben bu arada moskovadayim ben sonra haatabye gittim muanew etti ve alacağını söyledi eşimi kaynanami eve yolladı yanlız kladim banyo yaptirdilar lavma yaptılar ve beni odaya aldılar tabi ben korkudan buz kesilmisim gece oldu bizimle geliyorsun dediler nereye dedim muane edecez gittim ve kabus içime hortum gibi birsye taktı içine su boşalttı ve beni odaya aldı tekrar başladı sancılar sesim çıkmıyor bir an önce dogurayim bitsin diyorum gidip gelip muane ettiler ve açılma yok sabah yedi de gelip tekrar baktılar ve olmuyor dedi suyumu patlattı ben artık bitsin burdan gideyim diyorum su patladı ve açılma yine yok saat 11 oldu bizim yapabileceğimiz birşey yok seni sezaruana alacaz ilimizde riske giriyorsunuz dedi doktor tabi ben geceden beri yanlız eşime izin vermediler girsin doğuma bile onu görmeden gittim ve ben kabul ettim bitsin artık dedim naparsaniz yapın dokuz ay boyunca normal doguracam diyen ben artık yeter dedim ve imza atıp seAfyana aldılar inanirmisiniz o an sancifan hiç birsye hissetmiyorum ben iğne istemedim onlarda geceden beri uyumadin ve bütün direncin kırılmış tehlikeli seni uyutmak dediler ve belden iğne yaptılar ben o ignedenin acısını hissetmedim bile sancidan ve oğlum doğdu o kadar güzel ki bütün ağrım sizin gitti ve ilk sözüm bu kimseye benzemiyor oldu tabi göz yaşları ve kızlar size tavsiyem illa böyle doğum yapacam demeyin hayirlisini dileyin çok sukur oğlum su an kucagimda ve uyumak için ağlıyor üç aylik oldu ismi de hasan

yaguara

Mesaj gönderen yaguara » Cmt Eki 29, 2016 1:48 am

Kasımda dogmayı beklerken bugün 28 ekimde 38+2 haftalık dogduk :) 5saat sancı cektim benim icin coook zor da olsa normal dogum yaptım. fakat cok kesik atildıgı icin dikisim cok fazla :( yarın öglen taburcuyuz ins.

Kadriye

Mesaj gönderen Kadriye » Cmt Eki 29, 2016 11:43 am

yaguara yazdı:Kasımda dogmayı beklerken bugün 28 ekimde 38+2 haftalık dogduk :) 5saat sancı cektim benim icin coook zor da olsa normal dogum yaptım. fakat cok kesik atildıgı icin dikisim cok fazla :( yarın öglen taburcuyuz ins.
geçmiş olsun gözünüz aydın allah anali babalı buyutsun yavrunu kucağına aldıkça o agrilardan eser kalmayacak güle güle sağlıklı buyutun bebeginizi: )

yaguara

Mesaj gönderen yaguara » Cmt Eki 29, 2016 7:10 pm

cok sagolun Allah razı olsun. Hastanedeki doktorların dedigine göre son zamanlardaki tek normal dogum bendim :D Bu yüzden başımda koca bir ekip vardı. Dikişler cok oldugu icin wc ye giderken ve otururken cok sorun yasıyorum. Herseye ragmen normal dogum yapmak bir baskaymıs :) :)

Mechulist

Mesaj gönderen Mechulist » Çrş Ara 07, 2016 11:01 am

11nisan2016 da aldım bebeğimi kucağıma. Gece 3 de suyum geldi fakan ağrım sancım birşey yok. Hastaneye gittik yatışım yapıldı ilk muayenede 2 cm açıklık var dedi. Muayeneden sonra sancım gelme başladı ama dayanılmicak gibi değildi 1 saat sonra tekrar muayene edicem dedi. Nst ye bağladılar yatarken sancı çekmek çok kötüydü. 1 saat sonra tekrar muayene 3 cm açılma olmuş. Alttan muayene yapıldıkça sancım daha da artmaya başladı. Artık sancı dayanılmaz bir hal aldı. Dedim ya sezeryana alın ya da epidural verin. Epidural için 4 cm olman gerek veremeyiz doğumu yavaşlatır dedi. Ağlamaya başladım koridorda. Sonra anestezi uzmanına yalan söylicez 4 cm diye Sende çaktırma apirural alacaksın dediler sonrası çok minnoş :) yatarak sancı çektim canım yanmadan. Çünkü doktorum bebeğin kafası şişmiş yatarak çek sancını dedi. Lavman yapıldı falan filan derken tuvaletim geldi dedim. O gelen Bebek dediler :) doğumhaneye alındım ve bir kaç ıkınmada kızıma kavuştum :) gece 3 de başlayan doğum süreci sabah 10 da kızımı kucağıma almamla don buldu. Şuan da 6 haftalık hamileyim tekrar :)

Hatice Yasin

Mesaj gönderen Hatice Yasin » Pzr Ara 18, 2016 11:17 pm

Aslıı yazdı:
esin burak yazdı:
Aslıı yazdı:Valla kızlar sekiz gün sonra doğumum var pek telefonu elime alabileceğimi düşünmüyorum ben
Aslii aklina burda tecrubelerini bekleyen hamisler gelirse lutfen yaz
Haftaya bugün doğuruyorum inşallah . inşallah yazarım :)
- - - - - - - - >>> 2017 ye bnde hamile olarak girmek istiyorum lütfen dua edin :)
Hatice Yasin

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir