Kıdemli annelerrr :)

Ebru

Kıdemli annelerrr :)

Mesaj gönderen Ebru » Prş Eki 01, 2015 4:37 pm

Bayanlar doğum hikayesi anlatan hiç kimse yok :/ herkesin ilk gebeliği mi :D

cikolatam

Re: Kıdemli annelerrr :)

Mesaj gönderen cikolatam » Prş Eki 01, 2015 5:10 pm

Ilk olacak ama duymak da istemiyorum ;)) herkesin bünyesi ayrı ağrı eşiği ayrı hele bugün kontrolü vardı doktorun odası tam doğum haneyle ameliyathanenin yani ay iki saat önümde n gelen geçen cigliklar doğan bebekler koridor da ağlayacak oldum psikoloji m bozuldu ;)

Kullanıcı avatarı
Ayse

Mesaj gönderen Ayse » Prş Eki 01, 2015 10:56 pm

Ne güzel bir konu olmuş bu :)) bende güzel güzel hikayeler okumak ve zamanı gelince de yazmak istiyorum.Allah ın izniyle :)

maamur

Mesaj gönderen maamur » Pzt Şub 29, 2016 4:55 pm

Ilk gebeligim sıkıntıli gecti benim, migde bulantisi agri sanci yoktu ama bebegimde sıkıntı vardi 27. hf da 1kg iken bebegimi aldilar.hastanede birakip eve gelmek ne kadar aciydi. Tlf her caldiginda yuregimiz agzimiza grliyordu hastaneden diye :( sutumu sagip esimle hastaneye gonderiyordum gun asiri hastaneye gidiyordum bana kalsa hergun orda olurdum ama gidemedim işte.. kucagima ilk verdiklerinde sarip sarmalamislar heryerinde kablolar vardi bir yerine zarar verme korkusuyla kolumu hic kipirtamadan oylece kalmistim, nasil bir duygu anlatamam bebegini hastanede birakip eve gitmek. Rabbim kimseye yasatmasin. Kizimin kontrolleri goz muayeneleri fslan 3 yaşında bititti anca, simdi saglikli ve 7 yaşında, simdi ikinciye hamileyim ve daha cok yeni hayirlisi bakalim ciktik bir yola...

köseseher

Mesaj gönderen köseseher » Prş Mar 24, 2016 11:20 am

Evet katılıyorum herkesin bünyesi ve hamileliği farklıdır ben bir erkek çocuk annesiyim şimdi ikinciye hamileyim benin doğumum cok ama.cok rahat geçti tek sıkıntım sancın ve suyun gelmemesi 7 Cm é kadar ne bel.ağrısı ne rahim ağrısı hiç.bişey yokken suyumu patlatmak zorundaydılar bebeğin gelmesi için işte ondan sonraki ağrı ne milletin demesi ile ne diş ağrısı ne ağır adet ağrısı ne de bişey

Allah herkese hayırlı evlat ve doğumlar nasip eder inşallah ben cok kuyruk sokumu ağrısı çekiyorum bu ağrının tarifi yok

Hayata_gulumse

Mesaj gönderen Hayata_gulumse » Pzt Nis 11, 2016 1:59 pm

Evet bu başlığa uyan ikicocuklu ve Su anhala hamileanneyimm. Biri ters ikiside normal doğum yasadim 27.5 te yine ters olduğunu öğrendim ama korkmuyorum pozitif yaşamaktan yanayım.iki doğumda da teslimiyetiylr sancim oldu evet ama sonunda ki rahatlama hissi paha bicilemez!!! Tavsiyem korkmayın dua edin cunku herşey gelip geçtiği gibi o anda bitecek ve yavruına kavusacaksin...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir