bebek beşikleri

yasemin

bebek beşikleri

Mesaj gönderen yasemin » Sal Eyl 29, 2015 6:01 pm

Nasıl bir yatak almaliyim hiç bir fikrim yok park yataklar mi kullanisli oluyor yoksa ilk baslarda kullanilacak minik sallanan birşey mi almaliyim . Tecrübeli olanlar yazsın lutfen

melike

Re: bebek beşikleri

Mesaj gönderen melike » Çrş Eyl 30, 2015 3:12 pm

Evet bende ćok kararsızım lütfen birileri yardimci olsun. Park yataklar fazla büyük geliyor bana hosuma gitmiyor görüntüsü :(

cikolatam

Mesaj gönderen cikolatam » Çrş Eyl 30, 2015 7:53 pm

Merhaba kızlar evet bende bu konuda çok karışık kafam.yanliz evimizin musait lik durumda önemli tabi.sunu anladım araştırmalar sonucu :) bebek zaten başta yatak odanızda sizinle uyuyor hem kendini güvende hissediyor ben şahsen bu nedenle ilk 6 ay için küçük Beşikten almayi dusunuyorum şu hasır veya ahşap olan tekerlekli olan modellerden zaten ancak 6 aydan sonra kendi odasında yaratabiliyor o beşide sigmiyor haliyle; ) bu nedenle yatağı sonra alacağım ama yatakta da yarı ortopedik ne yumuşak ne sert antibakteriyel bir yatak olmalıymis ve kafa gelişimi için yastık siz yatmaliymis, bebek ayrıca bir öneri aldım ki sizede söylemek isterim bebeğini z dogdugu andan itibaren uyurken yanına anne ve babasinin ( kullanilmis) atletlerini yanına koyarsanız kokunuzu aldığı için hem kendini güvende hissediyor hemde daha uzun süre uyuyotmus

Munise

Mesaj gönderen Munise » Prş Eki 01, 2015 3:02 pm

Benim de kararsız kaldığım bi konuydu, Teşekkürler :)

Ebru

Mesaj gönderen Ebru » Prş Eki 01, 2015 3:35 pm

Park yatak kullanıcıları ki ablamlar da öyleydi cok memnun ilk aylarda üst kısımdaki sepeti yatak niyetine kullanıyor aşağıya eşyaları dolduruyorlardı zaten lohusalık döneminde eğilmemek gerek cok. Sonrada tam tersini yapıyorlardı :) en sonunda cocugun oyun sepeti oluyor bir tasla üç kus:) en güzel yanı da gerçekten çok portatif utanmasalar normal misafirliğe bile toplayıp götürecekler. Bende göçebe yaşamı benimseyen biri olarak tercihim park yatak olacak :)

Venüss

Mesaj gönderen Venüss » Çrş Kas 04, 2015 11:02 pm

Bende sepet besık almak ıstıyodum kii 2 ay anca yatıyormus gereksız masraf zaten suan bebek odamız yok park yatak alıcam kendı odası oluncada mobılyasını alırız galıba en mantıklısı park yatak kraftın genova 505 modeli cok guzel bence oglu olcaklar baksın derim

Aslıı

Mesaj gönderen Aslıı » Çrş Kas 04, 2015 11:14 pm

Bebek üç yaşına kadar Anne ile birlikte aynı odada kalacağından ben mobilya tarzı hem sallanabilen hemde sabit olan bir'beşik aldım. Park yataklı olan beşikten de aldım bu beşik'oturma odasında kalacak ben mutfakta birşeyler yaparken yanımda yatırcm . aldığım mobilya tarzı beşikte sürekli yatak odasında kalacak. üç yaştan sonra ne zaman odasına geçerse'güzel bir'oda hazırlayacm

Ysmn22

Mesaj gönderen Ysmn22 » Cmt Eyl 24, 2016 12:04 pm

Benim oğlum 2 aylık..beşiğini odamızda yatağımızın yanına koyduk..ne zaman odasına almalıyız???

Thelara

Mesaj gönderen Thelara » Çrş Eki 05, 2016 7:05 pm

Merhabalar hanimlar. Bana sorarsaniz ufak bi besik almayin. Cunku cok cabuk buyuyor bebisler, bosa masraf etmis olursunuz. Uzun sure yaninizda yatiracaginiz icin park yataklar en ideali. Ben ufak bi park yatak almistim kizim cok hareketli oldugundan simdi uyandiriyo kendini ve kullanamiyorum artik. Buyuk olanlardan hic korkmayin bence. Uzuuun zaman kullanirsiniz:)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir