dogum sonrasi derin ven trombozu

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
hamzanın annesi

dogum sonrasi derin ven trombozu

Mesaj gönderen hamzanın annesi » Sal Kas 08, 2016 8:20 am

Merhaba. Ben 23 eylül 2016da sezeryanla doğum yaptım.sonrasinda yaklaşık bir hafta sonra sol bacağımda ağrı yürüyememe hafif şişlik meydana geldi.doktora gittiğimde derin ven trombozu Oldugu ortaya cikti. Yani bacaktaki büyük toplardamarlardan birisinin tıkanıklığı hastaneye yatisim yapıldı hemen tedavim baslandi.simdi daha iyiyim ilk başlarda bacagim kitlenmisti sanki. Simdi yürüyebiliyorum.evde igneme devam ediyorum varis çorabına benzer uzun corabim var onu giyiyorum devamlı. bu şekilde tedavim 3-6ay devam edicek, rahatsızlığımin gidişatına bagli...benimle aynı rahatsızligi geciren oldu mu ??? Rabbim herkese şifa versin inşallah. Hayırlı günler...

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir