ultrason bilgileri

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
merve

ultrason bilgileri

Mesaj gönderen merve » Pzt Kas 02, 2015 8:08 pm

Merhaba guzel hamileler :)
25+5teyiz bugun doktorumun soyledigine gore ultrasonda bebisin kafasi biraz buyuk gorunuyormus. Degerler sinir degerin biraz altinda gibi bisey soyledi,henuz bir anormallik var diyemem ama takip edecegiz dedi. Yine de kafama takilmadi degil boyle bir sey yasayan var mi?
Bir de suyumun normalden fazla oldugunu soyledi kafama takiliyor bunlar :roll: suyun fazlaligi bebege zarar verir mi dedigimde ise takip edecegiz dedi kafamda soru isaretleri kaldi bu yonde tecrubeleriniz varsa dinlemeye ihtiyacim var,hepinize saglikli gunler.

Aslıı

Re: ultrason bilgileri

Mesaj gönderen Aslıı » Sal Kas 03, 2015 8:59 am

Bu ne şimdi takip edeceğiz takip edeceğiz ne demek neden öyle olduğunu söylemesi lazım rahatlatması lazım'seni. Bence bir başka doktora daha görün aynısını söylerse'geri'kendi doktorundan'yine'devam et

merve

Mesaj gönderen merve » Sal Kas 03, 2015 9:14 am

Aslıı yazdı:Bu ne şimdi takip edeceğiz takip edeceğiz ne demek neden öyle olduğunu söylemesi lazım rahatlatması lazım'seni. Bence bir başka doktora daha görün aynısını söylerse'geri'kendi doktorundan'yine'devam et
Dunden beri arastirma yapiyorum ama net bir sey de soylemediler kafama takmadan edemiyorum en iyisi dedigin gibi yapmak sanirim

Ysmn42

Mesaj gönderen Ysmn42 » Cum Ara 25, 2015 8:26 pm

Merhaba hanımlar
16+6 haftalık gebeyim bebeğimin amnion sıvısı alt sınırda ve bağırsaklarında bir parlaklık olduğu görüldü
Aranızda böyle bir sorun yaşayan varmı
Çok endişeliyim

Şefeq_

Mesaj gönderen Şefeq_ » Sal Ara 29, 2015 5:45 pm

Arkadaşlar 2 haftalık hamilelikde ultrasonda bir şey gözüküyomu???

Mervemehmet

Mesaj gönderen Mervemehmet » Çrş Ara 30, 2015 10:07 pm

Şefeq_ yazdı:Arkadaşlar 2 haftalık hamilelikde ultrasonda bir şey gözüküyomu???
Yok canım görünmez

Meltem

Mesaj gönderen Meltem » Çrş Mar 16, 2016 10:06 pm

19. +3 Haftadayım ultrasonda kalbinde beyaz leke diye birşey gördü doktorum 2.3mm kaybolabiliomuş ama araştırınca genetik bozukluğu olanlardada oluomuş 2li testi iyi cıkmıştı bune şimdi daha önce başına gelen varmı? Acil yardım endişeliim

Naz.er

Mesaj gönderen Naz.er » Cum Nis 29, 2016 4:54 pm

Merhaba Meltem.
20.haftada benim bebeğim için de doktor beyaz lekeler gördüğünü söyledi. Ama ikili test normal Çıktığı için tek başına bir anlam ifade etmediğini söyledi. Oğlum şimdi 15 aylık. Problemsiz Doğdu. Bence Endişe etmemelisin. Dilerim sağlıkla kavuşursun bebeğine :)

Dygyl

Mesaj gönderen Dygyl » Cum Haz 03, 2016 4:37 pm

:?: Şu an 3 haftalik hamileyim ultrasonda gözükmedi hcg denerim 978 lerde idi sizce gözükmemesi normal mi ? Ne zamana gözükur?

Gulfer

Mesaj gönderen Gulfer » Prş Haz 30, 2016 11:10 am

Merhaba, 25 haftalık gebeyim. Geçen hafta dr kontrolünde drum 3-4 hafta sonra tekrar gel alttan muayene edip plesantaya bakıcaz dedi. Arkadaşıma sordum onun dru böyle birşey yapmamış. Bilgisi olan var mı?

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir