Üç gündür gribim!

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
Mervemehmet

Üç gündür gribim!

Mesaj gönderen Mervemehmet » Cum Ara 25, 2015 10:04 am

Arkadaşlar sat a göre 31inci haftamdayım ama kontrolde 32.hafta görünüyorum ama gribim öksürüyorum çok kötü iki gün üst üste acile gittim doğru düzgün müdahale edilmedi ne yapacam geçsin diye bilmiyorum öksürdükçe karnım ağırıyor mahfetti beni bu durumun çaresi yok mu ya sabahları limonlu su içiyorum sanki ters etki yapıyor ateşimde yeni düştü:( bu arada bebeğim bir hafta önde diye gelişimi geriler mi acaba hastalığımı geçtim bu konuya takıldım

Venüss

Re: Üç gündür gribim!

Mesaj gönderen Venüss » Cum Ara 25, 2015 12:54 pm

Meyve çayı hazırlayabılırsın kış meyvelerınden ıcıne taze zencefıl rendele zencefıl bence en ıyı ilaç ben onunla atlatmıstım gribi geçmiş olsun hamıleykende grip olmak çok zor :( gelişimide gerilemez inşallah bişe olmaz

Mervemehmet

Mesaj gönderen Mervemehmet » Cum Ara 25, 2015 12:59 pm

Venüss yazdı:Meyve çayı hazırlayabılırsın kış meyvelerınden ıcıne taze zencefıl rendele zencefıl bence en ıyı ilaç ben onunla atlatmıstım gribi geçmiş olsun hamıleykende grip olmak çok zor :( gelişimide gerilemez inşallah bişe olmaz
Çok teşekkür ederim zencefil alıyorum devam edeyim mikrop salgın atamadım hamilelikte tetikliyor of gerçekten çok zormuş acaba gribim onu olumsuz etkiler mi diye düşünmeden edemiyorum:(

Venüss

Mesaj gönderen Venüss » Cmt Ara 26, 2015 2:15 pm

Sen kndıne ıyı bak bişey olmaz bende grıp olmustum 20 li haftalarda bebeğimi etkılemedı galiba ki bi sorun olmadı kılosu flnda iyi devam edıyordu endişelenme gecmıs olsun

Mervemehmet

Mesaj gönderen Mervemehmet » Cmt Ara 26, 2015 10:01 pm

Venüss yazdı:Sen kndıne ıyı bak bişey olmaz bende grıp olmustum 20 li haftalarda bebeğimi etkılemedı galiba ki bi sorun olmadı kılosu flnda iyi devam edıyordu endişelenme gecmıs olsun
Çok teşekkür ederim:)

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir