Suni sancı ile normal doğum yapan varmı

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
Neslihanşahin

Suni sancı ile normal doğum yapan varmı

Mesaj gönderen Neslihanşahin » Çrş Şub 03, 2016 12:06 am

38 haftada suni sancı ile normal doğu denenicek ilk gebeliğim normal doğum yapma şansım olurmu aranızda suni sancı ile normal doğum yapan varmı

naciye20

Re: Suni sancı ile normal doğum yapan varmı

Mesaj gönderen naciye20 » Sal Şub 16, 2016 11:47 am

Ben yaptim maalesef suyum geldi acilmamda vardı ancak çok az san cim vardı suni sancı verdiler hızlı oldu iki saat çektim sonrasında dogumumu yaptim şimdi ikinciyi bekliyorum bakalim n olcak

Neslihanşahin

Mesaj gönderen Neslihanşahin » Sal Şub 16, 2016 4:09 pm

Bende 2 cm açıklıkla 3 saat suni sancı çektim 10 cm açılmam oldu ama malesefki doğumum çok zor geçti normal doğum yaptım ama bebeğim kolunu takıp içeride bol miktarda yırtık oluşturmuş bu vesile ile hem içerden hemde dışardan bol miktarda dikişim var 6 şubatta doğum yaptım ama hala ayaklanamadım dikişlerimde düşmedi sezeryandan farksız oldu yani

esin

Mesaj gönderen esin » Çrş Mar 09, 2016 10:30 am

Neslihanşahin yazdı:Bende 2 cm açıklıkla 3 saat suni sancı çektim 10 cm açılmam oldu ama malesefki doğumum çok zor geçti normal doğum yaptım ama bebeğim kolunu takıp içeride bol miktarda yırtık oluşturmuş bu vesile ile hem içerden hemde dışardan bol miktarda dikişim var 6 şubatta doğum yaptım ama hala ayaklanamadım dikişlerimde düşmedi sezeryandan farksız oldu yani

Neslihamsahin acilmaya bakarken caniniz yandi min asil oldu

Neslihanşahin

Mesaj gönderen Neslihanşahin » Çrş Mar 09, 2016 11:00 am

Doktorun odasında bakarken pek hissetmedim normal nuayne gibi sanırım iki parmağıyla bakıyo ama doğumhanede ister istemez sancıyla korkuyla kendini kasıyosun o zmn birazcık yanıyo ama endişelenicek hiçbirşey yok rabbim sağlıkla bebeişlerinizi size kavuştursun inş

esin

Mesaj gönderen esin » Cum Mar 18, 2016 12:45 pm

Neslihanşahin yazdı:Doktorun odasında bakarken pek hissetmedim normal nuayne gibi sanırım iki parmağıyla bakıyo ama doğumhanede ister istemez sancıyla korkuyla kendini kasıyosun o zmn birazcık yanıyo ama endişelenicek hiçbirşey yok rabbim sağlıkla bebeişlerinizi size kavuştursun inş
Insallah neslihansahin, haftaya sali da ben gitcem

Kadriye

Mesaj gönderen Kadriye » Sal Ağu 09, 2016 1:00 pm

Bizde 40+2 haftalik olduk doktorum suni sanci yi deneriz dedi kaç santim açıklıktan sonra suni sanci verilirse acilma daha cabuk olur

zilan

Mesaj gönderen zilan » Sal Eyl 06, 2016 8:27 am

Bende 40 haftada 11 saat suni sancı çektim ama malesef hiç açılma olmadı en son suyumu patlattı yine olmadı sonuç sezaryan

Çalikuşu

Mesaj gönderen Çalikuşu » Sal Oca 29, 2019 11:48 am

Oğlumda 7 .ayda doğuma girdim. Hastane yatisıyla doğum durduruldu. .hiç kalkmadan 4 cm aciklikla günümüzü tamamladık ama sonrasında doğum gecikti ve olmadı. .normal doğum yapma israrlarimla suni sancı verildi..sıfır sancim vardi ..9 da başladı .3.15 de kurtuldum. .normal sancuyla kıyaslama yapamıyorum ..şu an 17 yil aradan sonra 11 haftalık hamileyim ..İnşallah yine normal yapabilirim ..tarifi imkansız bir güzellik ..o anı yaşamak çok güzeldi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir