Kizlar 9 haftalik hamileyim,cinsiytini cok merak ediyorum)))

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
Adaa

Re: Kizlar 9 haftalik hamileyim,cinsiytini cok merak ediyorum)))

Mesaj gönderen Adaa » Pzt Ara 28, 2015 9:27 pm

Mrh bayanlar 12. Haftada doktorum erkek dedi değişme imkanı varmı acaba cunku 16. Haftadan önce cinsiyet konusunda pek emin olamıyormus doktorlar :-?

nisa

Mesaj gönderen nisa » Pzt Oca 04, 2016 10:53 pm

Erkeklr genelde 13 haftadan itibaren gosteriyor sonucta bi cikinti oluyor.kızlar ise 16 haftalikken anca gozukuyor bunlar doktorun incelemesine ve bebegin pozisyonuna gore degisiyor.muayeneye giderken cikolata yiyin bebek hareketleri artiyor ve cinsyet gorme kolaylasiyor.benim ikinci hamilelgm 9 haftalik bnde merakla bekliyorum

elisaaa

Mesaj gönderen elisaaa » Çrş Kas 02, 2016 6:14 pm

etrafindaki uc hamile kadinin cin takvimibe gore tuttu. banada erkek diidu ama doktorum 14 . haftamda kiz dedi. bi kac hafta sonra yine bakariz demesi yinede kesin dgldir die dusundurdu ama.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir