İkiz kızlarımıza isim

Kübiklekızları

İkiz kızlarımıza isim

Mesaj gönderen Kübiklekızları » Prş Oca 19, 2017 1:35 am

Kamer ve Miray isimleri en aklıma yatanlar şuan kamer ay ışığı, miraysa yılın ilk aylarında doğan ve güneş gibi ay gibi ışık saçan demekmiş
Tam net değilim hala fikirlerinizi bekliyorum

Emine'

Re: İkiz kızlarımıza isim

Mesaj gönderen Emine' » Prş Oca 19, 2017 7:38 pm

Sahra& eylül veya neva& eylül. Sen ayrı ayrı koyarsın biz kızımız olursa bu çiftten birini koymayı düşünüyoruz. Gerçi bizim durum Da biraz karışık bildiğin gibi ama belki ikiz olur ;)

Kübiklekızları

Mesaj gönderen Kübiklekızları » Prş Oca 19, 2017 9:54 pm

Emine' yazdı:Sahra& eylül veya neva& eylül. Sen ayrı ayrı koyarsın biz kızımız olursa bu çiftten birini koymayı düşünüyoruz. Gerçi bizim durum Da biraz karışık bildiğin gibi ama belki ikiz olur ;)
Bu isimler pek bize yakın isimler değil sahra çölü ismi eylül ay neva ne demek bilmiyorum tabii kardeşim ilk doğan kamer olsun dedi askere gidecek ve benim en degerlim onun istediği olacak muhtemelen ki kamer de güzel haricinde eşim ayza demişti bende mirayda kaldım hani bunlarla ilgili ne yorum yaparsın onu merak ettim çünkü zaman gittikçe daraliyo ve biz hiç biseye ikna olamıyoruz

Emine'

Mesaj gönderen Emine' » Cum Oca 20, 2017 10:20 am

Eylül ismini biz Eylül'de tanıştığımız ve bebeğimiz Eylül'de doğacağı için tercih ettik allahtan bi mani olmazsa. Sahra'yı da ben bi tabloda görmüştüm çok küçükken sahabelerden birinin annesinin ismiydi galiba ordan aklımda kaldı. Neva da harf açılımında çok güzel anlamları var. Ama ayzaya da bayıldım. İnternetten baktım anlamı güzel bi isim. Kamerin de anlamı çok güzel. Bence güzel isimler :) ayzayı kimsede duymadım çok hoş olur bence.

Kübiklekızları

Mesaj gönderen Kübiklekızları » Pzr Oca 22, 2017 3:23 am

Emine' yazdı:Eylül ismini biz Eylül'de tanıştığımız ve bebeğimiz Eylül'de doğacağı için tercih ettik allahtan bi mani olmazsa. Sahra'yı da ben bi tabloda görmüştüm çok küçükken sahabelerden birinin annesinin ismiydi galiba ordan aklımda kaldı. Neva da harf açılımında çok güzel anlamları var. Ama ayzaya da bayıldım. İnternetten baktım anlamı güzel bi isim. Kamerin de anlamı çok güzel. Bence güzel isimler :) ayzayı kimsede duymadım çok hoş olur bence.
Yorumun için teşekkürler bu arada belli oldu mu senin ikiz olup olmadıkları ben çok merak ettim

Emine'

Mesaj gönderen Emine' » Pzt Oca 23, 2017 4:27 pm

Rica ederim canm. Yok henüz belli değil Protestan kullanmaya devam ediyorum. Kontrolümüz 2 şubatta. O zaman belli olacak

Rukieeee

Mesaj gönderen Rukieeee » Cmt Şub 04, 2017 1:30 am

Ben kamer ve miray isimlerini yakistirdim cok guzel olmus anlam olarakda

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir