ankara sincan koruda doğum yapan varmi arkadaslar?

Kadın hastalıkları, doğum, gebelik, hamilelik, jinekoloji, kadın hastalıkları, kadın sağlığı
Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
askinmine

ankara sincan koruda doğum yapan varmi arkadaslar?

Mesaj gönderen askinmine » Sal Ara 27, 2016 7:46 pm

6haftalik hamileyim koru hastanesini onerdiler huseyin pehlivan varms iyimidir kotumudur bilemiyorum bilenlerden ricam yardim edebilirmisz :-? :-?

nesli45

Re: ankara sincan koruda doğum yapan varmi arkadaslar?

Mesaj gönderen nesli45 » Çrş Oca 11, 2017 1:18 pm

Gittiniz mi hüseyin beye

Benanneoluyorumm

Mesaj gönderen Benanneoluyorumm » Sal May 16, 2017 8:35 pm

Ben de 9.Haftamdayim ilk gittim hastane sincan koru oldu ama devam etmedim sorularima yanit bulamamistim. Huseyin pehlivan degilde baska bi doktordu. Suan ozel eryamana devam ediyorum memnunum

iskoç

Mesaj gönderen iskoç » Cum May 19, 2017 4:22 pm

Benanneoluyorumm yazdı:
Sal May 16, 2017 8:35 pm
Ben de 9.Haftamdayim ilk gittim hastane sincan koru oldu ama devam etmedim sorularima yanit bulamamistim. Huseyin pehlivan degilde baska bi doktordu. Suan ozel eryamana devam ediyorum memnunum
Eryaman hastanesinde Oskar hocaya mı gidiyorsunuz araştırdınız mı hocayı

Benanneoluyorumm

Mesaj gönderen Benanneoluyorumm » Cmt May 20, 2017 12:25 pm

iskoç yazdı:
Cum May 19, 2017 4:22 pm
Benanneoluyorumm yazdı:
Sal May 16, 2017 8:35 pm
Eryaman hastanesinde Oskar hocaya mı gidiyorsunuz araştırdınız mı hocayı
Hayir Ayse Sema hocaya gidiyorum. Erkek tercihim olmadigi icin. Yoksa Oskar bey baya basarili bi doktor ve randevu almak bile cok zor. Ama ben Sema hocadan da memnun kaldim

Brccgn

Mesaj gönderen Brccgn » Pzt May 22, 2017 9:04 pm

Kızlar mrb.. Daha önce koru hastanesi kadın doğumda çalıştım. Doktorların geneli iyi Hüseyin hoca neşeli, anlayışlıdır ve fazla yoğundur. Ceylan hanımda çok iyi ikisinden de memnun kalırsınız.

iskoç

Mesaj gönderen iskoç » Çrş May 24, 2017 11:33 pm

Brccgn yazdı:
Pzt May 22, 2017 9:04 pm
Kızlar mrb.. Daha önce koru hastanesi kadın doğumda çalıştım. Doktorların geneli iyi Hüseyin hoca neşeli, anlayışlıdır ve fazla yoğundur. Ceylan hanımda çok iyi ikisinden de memnun kalırsınız.
Ben Eryaman Hastanesinde Oskar hocaya gidiyorum ama kafam Hale'n karışık hoca çok yoğun.Hüseyin hocada yoğun dediniz ya örneğin Eryamanda kontrol muayenesi için bile boşluk yok ve tahlil sonuçlarını sekreter haber veriyor iyi yada kötü diyor hoca arattırıyor. Hüseyin beyin yoğunluğu nasıl bir yoğunluk açıklayabilir misiniz? Bu tür uygulamalar orda da var mı hocanın tecrübesi nasıl. Aydınlatırsanız çok sevinirim.

Gzmali

Mesaj gönderen Gzmali » Cum May 26, 2017 4:35 pm

Brccgn yazdı:
Bende ceylan hanımla devam ediyorum çok güler yüzlü bi hanım .. normal doğum destekliyormu bu konu hakkında henüz konuşamadık. Sizden bilgi alsam biraz 😊

Ormi

Mesaj gönderen Ormi » Cmt Haz 03, 2017 12:26 am

Koru hastanesi ile ilgili sosyal medyada pek hoş şeyler söylenmiyor. Dediklerine göre; doğuma doktor değil ebe girmiş ve maalesef bebek kötü durumdaymış.

İyice araştırın derim ben.

Brccgn

Mesaj gönderen Brccgn » Sal Haz 20, 2017 10:17 pm

iskoç yazdı:
Çrş May 24, 2017 11:33 pm
Brccgn yazdı:
Ben Eryaman Hastanesinde Oskar hocaya gidiyorum ama kafam Hale'n karışık hoca çok yoğun.Hüseyin hocada yoğun dediniz ya örneğin Eryamanda kontrol muayenesi için bile boşluk yok ve tahlil sonuçlarını sekreter haber veriyor iyi yada kötü diyor hoca arattırıyor. Hüseyin beyin yoğunluğu nasıl bir yoğunluk açıklayabilir misiniz? Bu tür uygulamalar orda da var mı hocanın tecrübesi nasıl. Aydınlatırsanız çok sevinirim.
Aynı anlattığınız yoğunluk var ama bütün sorularınızın cevabını alırsınız 😊 sonuçlar için özel cep telefonu da var sizde arayabilirsiniz. Boşluğun da zaten kendisi arar açıklar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir