Geç döllenme

Hamileyim: Hamile olduğunu yeni öğrenenler duygularınızı burada diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz Bebek büyüyor : Hamileliğiniz sırasında yaşadığınız deneyimleri diğer üyeler ile paylaşın Müjde : Bebeğinizin dünyaya gelişini müjdeleyin Doğum Öyküleri : Bebeğinizin doğum öyküsünü paylaşın
Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
Seydacam1

Geç döllenme

Mesaj gönderen Seydacam1 » Prş Kas 22, 2018 11:09 pm

İyi akşamlar ben 10 ekimde 1 günlük bir kanama yaşadım 22 ekimde doktora gittim muayene etti kanda testte yaptı gebelik yok dedi tarlusal verdi kullandım adet olmayınca 5 gün önce başka bir doktora gittim alttan muayene etti kese görünüyo dedi haftaya gel kalp atışlarını dinleyelim dedi hem heyecanlı hem üzgünüm inş bi aksilk olmaz birde kaç haftalık oldugunu söylemedi

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir