Hamile anneler acil destek

Hamileyim: Hamile olduğunu yeni öğrenenler duygularınızı burada diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz Bebek büyüyor : Hamileliğiniz sırasında yaşadığınız deneyimleri diğer üyeler ile paylaşın Müjde : Bebeğinizin dünyaya gelişini müjdeleyin Doğum Öyküleri : Bebeğinizin doğum öyküsünü paylaşın
Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
Gulsah2310

Hamile anneler acil destek

Mesaj gönderen Gulsah2310 » Pzr Ara 02, 2018 10:40 pm

KıZlar adet tarihim 19 Ekim bu ayda 19 Kasım olarak gösteriyo adet günü kan verdim bhcg 0,549 çıktı doktor 1 hafta bekle adet olmazsan gel dedi dayanamadım 23nde tekrar kan verdim 76,7 çıktı kadın Doğuma gittim doktorum haftaya gel keseyi görelim şimdi çok küçük dedi. Adetim 4 gün geçince 76,7 çıktı başkalarında adet öncesi 200,300 civarı çıkıyo geç döllenme mi olmuştur sizce yoksa bi sorun mu var acaba

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 4 misafir