Yeni ve ilk heyacanımız

Hamileyim: Hamile olduğunu yeni öğrenenler duygularınızı burada diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz Bebek büyüyor : Hamileliğiniz sırasında yaşadığınız deneyimleri diğer üyeler ile paylaşın Müjde : Bebeğinizin dünyaya gelişini müjdeleyin Doğum Öyküleri : Bebeğinizin doğum öyküsünü paylaşın
Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
Ayskrkmz

Yeni ve ilk heyacanımız

Mesaj gönderen Ayskrkmz » Sal Oca 15, 2019 10:37 pm

:roll: merhabalar benim gibi ilk hamileliğini yeni öğrenenler var mı biz 4+6 yız yarın kese görmeye gideceğiz inşaallah görürüz bazı arkadaşlar beşinci haftada kalp atışını da duymuş Sizler ne durumdasınız kesenizi ne zaman gördünüz kalp atışını ne zaman duydunuz 🥰🥰🥰

Sarıcadurdane

Re: Yeni ve ilk heyacanımız

Mesaj gönderen Sarıcadurdane » Pzt Oca 28, 2019 2:00 pm

5+4te keseyı gorduk ama henuz bebegı goremek on gun sonra tekrar gelmemı soyledı suan 7+2deyım yarın nasıpse bebegı gormeye gıdecem

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir