Bebek odası hazır olan anneleri bekliyoruz

handekilic

Bebek odası hazır olan anneleri bekliyoruz

Mesaj gönderen handekilic » Pzt Eki 05, 2015 12:47 pm

Merhaba bayanlar 33 haftalık hamileyim hala bebek Odamız hazır değil. Masko da fiyatlar çok pahalı. Kızım için güzel ve ekonomik bir oda hazırlamak istiyorum. Odalarını hazırlayan güzel anneler fikirlerinizi bekliyorum. Fotoğraf paylaşımları da olursa faydalı olabilir diye düşünüyorum.
Desteklerinizi bekliyorum 49 günümüz kaldı :roll:

cadı

Re: Bebek odası hazır olan anneleri bekliyoruz

Mesaj gönderen cadı » Pzt Eki 05, 2015 2:37 pm

Ben Odası'nı ikeadan tamamlamak istiyorum
ilk başlarda yanımızda yatması için Beşik ve kıyafetleri içinde şifonyer işimi görür diye düşünüyorum daha sonra ihtiyaca göre dolabını vs yine ikeadan alırım herhalde
Hem güzel hem kullanışlı bence

Ebru

Mesaj gönderen Ebru » Pzt Eki 05, 2015 6:13 pm

Yeni doğan için odaya gerek olmadığını düşünüyorum bir park yatak ve bir kaç cekmece yeterli bence çocukluk dönemine geçene kadar tüm ev onun oluyor zaten :)) cocuk içinde isteğine göre odası yapılır zaten

Hully

Mesaj gönderen Hully » Pzt Eki 05, 2015 6:28 pm

Bende şimdilik sadece Beşik almayı düşünüyorum, sonranda çocuğun ihtiyaçları doğrultusunda kendi ihtiyaçlarını kendisi giderebileceği montessori prensibine odası olmasından yanayım

handekilic

Mesaj gönderen handekilic » Pzt Eki 05, 2015 11:07 pm

Bende çok kararsızım ikea dan mı alsam yoksa oda mı yapsam diye :roll: ne yapacağıma karar vermem gerekiyor bir an önce :(

Aslı

Mesaj gönderen Aslı » Sal Eki 06, 2015 4:14 pm

Bebek odası almak hazırlamak boş bir masraf birincisi çocuk sürekli senin yanında yatacak odada tek bırakmayacağımza göre. Çok erken büyüyüp de kullanana kadar modası geçip eskir ne zaman odasına alıştırmaya başlasam o zaman oda hazırlığı yapacam kendi yatak odamı hazırladım ben

Aslı

Mesaj gönderen Aslı » Sal Eki 06, 2015 4:16 pm

Bide oda hazırlgi yapsam cicili bicili benim çocuğum dan önce gelen misafirin çocuklarının dikkatini çeker onlar girer odaya.

handekilic

Mesaj gönderen handekilic » Sal Eki 06, 2015 11:58 pm

Aslı cım değişik bir bakış açısı olmuş doğrusu başka çocukların odaya girer düşüncesi :D yarın oda bakmak için annemle dolaşıp araştırma yapacağım 1-2 yer var internetten bulduğumuz onları ziyaret edip karar vereceğim. Sanırım ben oda konusunda hevesleniyorum iyice. Birçok hamile oda paylaşımları yapmış diğer platformlarda hoşuma gitti doğrusu. Konuyla ilgili yarın İlgilenenleri bilgilendirmek istiyorum ;) beni bekleyin :D

Mila

Mesaj gönderen Mila » Çrş Eki 07, 2015 12:24 pm

Handecim bende senin gibi oda konusunda hevesliyim ve yapmak istiyorum
Gereksiz oldugunu düşünmüyorum
Asıl bebeklerin çocukların o kadar çok ıvır zıvırları oluyorki sırf onlar için bile bir dolaba ihtiyaç var e yatak zaten alıncak birde şifonyer al sana oda :)
Çok daha düzenli tertipli olur
Tek kararsız kaldığım nokta Büyüyebilen Beşik konusu alanlar memnun değil büyük kullanmak istediğinde stardant ölçülerden farklı olduğu için içinin yatagı nevresimi vs büyük oluyormuş çok düzenli durmuyormuş bende şimdilik Beşik alıp büyük yataginı sonraya bırakmayı düşünüyorum zaten Takım'ı beyaz istiyorum o yuzden kolay kombin yapabilirim başka yataklarla

Aslı

Mesaj gönderen Aslı » Çrş Eki 07, 2015 12:34 pm

Şimdi ben şöyle de dusunuyorm ben çocuğumun üstünü'değiştircgm zaman'genel de benim odam da bebek yatacağı için odasına gidip gelmek iyi bir'fikir'değil. Giyme odama ve kendi şifonyerme yer açtım bile çoktan. Hepsi elimin altında olacak yani

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir