hamile kalmak icin ugrasanlar

nurr

hamile kalmak icin ugrasanlar

Mesaj gönderen nurr » Pzr Eki 11, 2015 7:44 pm

Hamile kalmak icin ugrasanlar neler yapiyorsunuz

Aslı

Re: hamile kalmak icin ugrasanlar

Mesaj gönderen Aslı » Pzr Eki 11, 2015 11:55 pm

Ben birşey yapmamıştm. Folik asit'kullanmaya başla tahlil ol vitaminine guatrna herşeyine baktır bu işini'biraz daha kolaylaştırablr. Birleşmeden sonra kalkma hemen yat uyu'dinlen.

Brcsez

Mesaj gönderen Brcsez » Sal Kas 10, 2015 9:22 pm

Slm arkadaşlar Yeşim Yerçok un blogunu ziyaret etmenizi tavsiye ediyorum kendisi benim doktorumdu
Mesela hamile kalmanıza yardımcı yiyeceklerden falan bahsediyo bi de yakın zamanda hamile kalmayı düşünüyorsanız adetin üçüncü günü hormon seviyelerimize baktırıp hormon takviye alabilirsiniz
Allah isteyen herkese hayırlısını nasip eder inşallah

Naciyetoprak

Mesaj gönderen Naciyetoprak » Pzr Oca 03, 2016 9:03 pm

En önemlisi birleşmeden sonra belinizin altına yastık koyun ve ayaklarınızı havaya kaldırıp 10 dk kımıldamadan yatın. Tuvalete gitmeyin en az 1 saat hatta mümkünse sabaha kadar gitmeyin.

Duygummm

Mesaj gönderen Duygummm » Pzt Oca 04, 2016 7:05 am

Ve ilişkiden önce kesınlikle duşa girmeyin özellikle eşiniz Çünkü ilişki öncesi doğuş sperm ölümüne neden oluyor muş hatta mümkünse ilişki anında belinizin altıda yastık koyun

Duygummm

Mesaj gönderen Duygummm » Pzt Oca 04, 2016 7:06 am

Ve eğer hamile kalmak istiyorsan aç ellerini Allah'tan iste içten yapılan dua mutlaka kabul olur Allahın izniyle Allah yardımcın olsun ben öyle yapmıştım

Carrie

Mesaj gönderen Carrie » Cmt Nis 02, 2016 11:18 pm

En büyük etken stres sakın stres yapmayın olursa olur olmazsa Allahtan deyip hayırlı zaman için dua edin stres yaparsanız olacağı varsa bile olmaz inşallah herkesin gönlüne göre istediği zaman olur

izmirlim

Mesaj gönderen izmirlim » Pzr May 08, 2016 11:44 am

Bende hamile kalmayı çok istiyorum dua edin lütfen

gebecik

Mesaj gönderen gebecik » Prş Haz 23, 2016 2:57 am

Arkadaslar Rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin 5.yilimiza girdik suan 7haftalik hamileyim cok istedik bi turlu olmadi cocugumuz. gecen yil iki dusuk yasadim sonrasinda psikolojim bozldu toparlanamadm.esimde de bende de sorun yok tamamen psikolojik zaten stres bombasi bi insanim klomenle gebe kaldim Tabi once Allah in iznyle.ve coooook dua ettim.sizde dua edin ve hep hayrlisini isteyin

Aysegülosman

Mesaj gönderen Aysegülosman » Cmt Tem 02, 2016 10:08 pm

Kizlar bende 11 ay ograsdim ama korunmayi birakir birakmaz vok stress yapdim oldumu olmadimi diye doktor stressden olmio dedi sonra vazgecdim ograsmakdan aman olursa saten kendini belli eder dedim günleri denk getirmek icin bile ograsmadim hayirlisi dedim böyle düsünmeye basladikdan 2 ay sonra kadin doguma radevüme gitdim dr hamilesin dedi test di oydu buydu cesayre 7 haftalik gebe cikdim tihaf olan hicbir belirti olmadi adetim gayrt normal dolu dolu oldu.. Yani lafin kisasi belirti aramayin allaha duva edin rabbim verir❤️

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir