hamile kalmak icin ugrasanlar

Mineee

Re: hamile kalmak icin ugrasanlar

Mesaj gönderen Mineee » Prş Eyl 08, 2016 8:36 am

Aysegülosman yazdı:Kizlar bende 11 ay ograsdim ama korunmayi birakir birakmaz vok stress yapdim oldumu olmadimi diye doktor stressden olmio dedi sonra vazgecdim ograsmakdan aman olursa saten kendini belli eder dedim günleri denk getirmek icin bile ograsmadim hayirlisi dedim böyle düsünmeye basladikdan 2 ay sonra kadin doguma radevüme gitdim dr hamilesin dedi test di oydu buydu cesayre 7 haftalik gebe cikdim tihaf olan hicbir belirti olmadi adetim gayrt normal dolu dolu oldu.. Yani lafin kisasi belirti aramayin allaha duva edin rabbim verir❤️

Galiba bende çok stres yapıyorum son adetimı bende gördüm ama hem dolu dolu oldu hemde erken bitmişti siz doktora gidene kadar mı adet gördünüz

Mineee

Mesaj gönderen Mineee » Cmt Eyl 10, 2016 4:54 pm

Ve yine hayal kırıklığı yaşadım dün malum bayram temizliğini yaparken ağrı başladı birden bu sabah uyandığımda ise adet olmuşum ama daha bi hafta vardı gününe çok üzüldüm meğersem bütün belirtiler hasta olucam göstermiş bana ama daha gününe çok vardı ya yardımcı olur musunuz bana böyle durumla karşılaşan olmadı mı hiç

Aysegülosman

Mesaj gönderen Aysegülosman » Cum Eyl 16, 2016 8:42 pm

Mineee yazdı:
Aysegülosman yazdı:Kizlar bende 11 ay ograsdim ama korunmayi birakir birakmaz vok stress yapdim oldumu olmadimi diye doktor stressden olmio dedi sonra vazgecdim ograsmakdan aman olursa saten kendini belli eder dedim günleri denk getirmek icin bile ograsmadim hayirlisi dedim böyle düsünmeye basladikdan 2 ay sonra kadin doguma radevüme gitdim dr hamilesin dedi test di oydu buydu cesayre 7 haftalik gebe cikdim tihaf olan hicbir belirti olmadi adetim gayrt normal dolu dolu oldu.. Yani lafin kisasi belirti aramayin allaha duva edin rabbim verir❤️

Galiba bende çok stres yapıyorum son adetimı bende gördüm ama hem dolu dolu oldu hemde erken bitmişti siz doktora gidene kadar mı adet gördünüz
Bak canim ben hamileymisin adet günüm geldi cok dakik bi sekilde adet oldum cokda dolu dolu oldum yani hic süphelenmedim hatda iyiki test almadim bu ay yine bosuna para verirdim diye düsündüm.. Benim sana tavsiyem adet tarihini aklindan cikar hesaplama yumurtlama günü hesaplama tutmuyor genellikle stressden baska ise yaramiyor birde cocuk yapmaya calisiyorsqn adetin aksar ara ara bu cok normal psychologisch böyle oluyor sen tarihleri unut sadece yükseye uzanma kosma küt pat oturup kalkma agir tasima varsa saten bir süre sonra kendini velli ediyor ben önceleri stress yapiyorken 2defa erken düsük yapdim yani stressden adetden önce düsen bebek 2hafta adet gecikmesiyle belli edermis kendini inan bana tek cözüm adet tarihini yumurtlama günlerini aklindan cikartmak aksi zarar size allahim insallah herkese annelik duygusunu tatdirdin soru sormak istersen yardimci olurum ha bide belirti arama cünki belirti gercekden adetden 2hafta sonra basliyor
Yumurtlama günlerine cok nadir tutuyor doktor ya erken ya gec döllenme diyor gününü tutan cok nadir

Aysegülosman

Mesaj gönderen Aysegülosman » Cum Eyl 16, 2016 8:48 pm

Mineee yazdı:Ve yine hayal kırıklığı yaşadım dün malum bayram temizliğini yaparken ağrı başladı birden bu sabah uyandığımda ise adet olmuşum ama daha bi hafta vardı gününe çok üzüldüm meğersem bütün belirtiler hasta olucam göstermiş bana ama daha gününe çok vardı ya yardımcı olur musunuz bana böyle durumla karşılaşan olmadı mı hiç
Adet olmussun canim düsük yapioda düsük yapdigini anlamayan yokdur sanirim ama bi ihtimal gebede olabilirsin bende ilk ay dolu dolu adet oldum dedigim gibi

Mineee

Mesaj gönderen Mineee » Cum Eyl 23, 2016 4:28 pm

Aysegülosman yazdı:
Mineee yazdı:Ve yine hayal kırıklığı yaşadım dün malum bayram temizliğini yaparken ağrı başladı birden bu sabah uyandığımda ise adet olmuşum ama daha bi hafta vardı gününe çok üzüldüm meğersem bütün belirtiler hasta olucam göstermiş bana ama daha gününe çok vardı ya yardımcı olur musunuz bana böyle durumla karşılaşan olmadı mı hiç
Adet olmussun canim düsük yapioda düsük yapdigini anlamayan yokdur sanirim ama bi ihtimal gebede olabilirsin bende ilk ay dolu dolu adet oldum dedigim gibi

Çok teşekkür ederim canım rahatladım yazdıklarını okudukça

zilan

Mesaj gönderen zilan » Prş Eki 13, 2016 10:47 pm

Canim bende üç yıl istedim ama olmuyordu ikimizdede sorun yoktu ama ben çok kafaya takmistim bir sürü yerde tedavi oldum tabi allahın işi ama bir tane hoca var bizim memlekette ve bir sürü kişi onun ilaciyla hamile klamis bana da git dediler gittik annemle dua okudu muska yaptı ve 100 liraya bana ilaç yaptı her gün sabah aç karnina içtim ve iki hafta kullandıktan sonra sanki bana biri artık içme hamilesin der gibi bıraktım ben hamileyim dedim hiç bir belirti yok sonra adetim üç gün geçti hastaneye gittim kontrole bana hamile olmadığımı iki üç gün sonra adet olunca gelmemi söyledi çok üzüldüm cunki biliyorum hamileyim eve geldim bir hafta bekledim ha olacam ha olacak adet olmadım eşime bana test almasını söyledim iki tane getirmişti hemen akşam ilkini yaptım ve çift çizgi inanamamiatik çok çok mutlu olmuştum o gece hiç uyumadim ve hemen sbah hastaneye gittim muane etti görünmüyor dedi hamielik alltan bakarsam belki görünür dedi ve gördü doktora öyle bir sarildim ki o anda elim duvara çarpmış hiç farkına varmadim sonradan eşim elin ne kanıyor dedi .bunu anlattım size hiç bir zaman allahtan umut kesilmez inanın ki o anda üç yıl beklediğimi unuttum hepsi geçti umuram allah size de nasip eder inşallah :)

Demo

Mesaj gönderen Demo » Prş Oca 19, 2017 3:03 pm

Kızlar aranıza yenı katıldım bu ay aşılama yaptırılan aşılama ile hamile kalan bar mi

Hndndmrhn

Mesaj gönderen Hndndmrhn » Cum Mar 17, 2017 3:09 pm

Kızlar merhaba bende nisan 2016 da evlendim ve evlendiğimden beride korunmadım fakat çocuğum olmadı, sürekli sistit oldum iltihap kaptım sürekli doktorlardaydım ama olmadı. En sonunda yakın bi aile dostum bana hamama gitmemi söledi iltihap varsa hamamda ki o sıcaklık iltihapı akıtır ve hemen hamile kalırsın dedi daha öncede bikaç kişiye aynı bu şekilde tavsiye vermiş ve hamile kalmışlar, neyse bende o dediği gibi hamama gittim ve aynı ayda hamile kaldım 8 haftalığım bebişi olmayanlar hemen deneyin, denemekle hiçbişey kaybetmezsiniz allahın hikmeti büyüktür, allah isteyen herkese versin

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir