Yeni doğum yapmış annelere soruyorum

Kimine göre 40 hafta kimine göre 9 ay 10 gün : )
Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
Papayta

Yeni doğum yapmış annelere soruyorum

Mesaj gönderen Papayta » Cum Mar 17, 2017 7:27 pm

Benim sorum yeni doğum yapmış annelere ❓ 9 ay sabırla bekledikten sora bebeğinizi kucağnıza aldığınızda onu daha henüz 40 ı çıkmadan başkalarının kucağına verdiniz mi ❓ hele bide şapşup öpenler var tabi nasıl tepkiler verdiniz ben daha doğum yapmadım ama bu durum uykularımı kaçırıyor lütfen yardım 😳🙋🏻

Poyrazim

Re: Yeni doğum yapmış annelere soruyorum

Mesaj gönderen Poyrazim » Cmt Mar 18, 2017 1:22 am

Ben cevapliyim.bu son derece benim kabusum olan ve hic bisekilde icinden cikamayip harap oldugum bi konu. Oğlum 6ayini doldurdu ilk gununden bu zaman kadar büyüsede kucaga isteyenlere gtmese dye yalvardigim gunlerdeyim.ben kafayı yicem ama kimsenin umrunda değil oğlum şuan grip.ama kkmsenin gördüğü Yok.hastsneden cikmadan bile kucağa alma kabga si edicektik nerdeyse kayınvalide mle.o derece çıldırmış boi sekilde kucak ve opme istekleri oluyor küçücük yavrucaklari n edense ben annesiyim ya birakin izin alin dimi Yok.ben bi care bulamadim cocugum altı aylık oldu hala her gun gelmeye çalışıp cocugu ellerini dahi sapur supur opup kucaginda yüzünü yüzüne deydirip umursamaz artik esimlede kavga etmemek icin susuup icime atıyorum

Papayta

Mesaj gönderen Papayta » Prş Mar 23, 2017 1:09 am

Poyrazim yazdı:
Cmt Mar 18, 2017 1:22 am
Ben cevapliyim.bu son derece benim kabusum olan ve hic bisekilde icinden cikamayip harap oldugum bi konu. Oğlum 6ayini doldurdu ilk gununden bu zaman kadar büyüsede kucaga isteyenlere gtmese dye yalvardigim gunlerdeyim.ben kafayı yicem ama kimsenin umrunda değil oğlum şuan grip.ama kkmsenin gördüğü Yok.hastsneden cikmadan bile kucağa alma kabga si edicektik nerdeyse kayınvalide mle.o derece çıldırmış boi sekilde kucak ve opme istekleri oluyor küçücük yavrucaklari n edense ben annesiyim ya birakin izin alin dimi Yok.ben bi care bulamadim cocugum altı aylık oldu hala her gun gelmeye çalışıp cocugu ellerini dahi sapur supur opup kucaginda yüzünü yüzüne deydirip umursamaz artik esimlede kavga etmemek icin susuup icime atıyorum
Canım benim ALLAH şifasını versin yavrucağının tez zamanda iyileşsin 🙏🏻 sana da sabır diliyorum işin zor bende mi böyle olcam acaba korkuyorum valla tırnakları çıkarmadan olmuyo

Poyrazim

Mesaj gönderen Poyrazim » Prş Mar 23, 2017 6:26 pm

Amin teşekkür ederim canım.ben esimle sorun yasadim çok gelin kaynana muhabbeti yasamak istemedigim icin hic sesimi cikarmadim her seye atladığı halde bnce sen basta anlaşalım bebej büyüye ne dek öpmek kucak yok hasta olmaması için de

Papayta

Mesaj gönderen Papayta » Cmt Mar 25, 2017 12:42 am

Poyrazim yazdı:
Prş Mar 23, 2017 6:26 pm
Amin teşekkür ederim canım.ben esimle sorun yasadim çok gelin kaynana muhabbeti yasamak istemedigim icin hic sesimi cikarmadim her seye atladığı halde bnce sen basta anlaşalım bebej büyüye ne dek öpmek kucak yok hasta olmaması için de

En olmadı doktor kucağa verme sigara içene verme aman sakın öpmesinler dedi die yalan sölicem napim ama bize de günah

Poyrazim

Mesaj gönderen Poyrazim » Pzr Mar 26, 2017 2:41 pm

En iyisini yaparsın benm oglum 6aylik oldu büyüyor dye herkes artik rahatlikla öpüyor hemde sigara ictiktem hemen sonra bile kayin pederimi severim ama yapıyor oda napıyim artik bktim

Papayta

Mesaj gönderen Papayta » Pzt Mar 27, 2017 1:16 pm

Poyrazim yazdı:
Pzr Mar 26, 2017 2:41 pm
En iyisini yaparsın benm oglum 6aylik oldu büyüyor dye herkes artik rahatlikla öpüyor hemde sigara ictiktem hemen sonra bile kayin pederimi severim ama yapıyor oda napıyim artik bktim

Nasıl dayanıyosun ❓ çok zor gerçekten ben dayanamazdm yani aslında bende kolay kokay kimseyi kırmam ama sigara içen birine de bebeğimi öptürmem 💪🏻😊 kimse kusura bakmasın darılan gücenen de gitsin evinde otursun 😊 zaten benim ailemde sigara içen bile yok beni rahatsız edecek bi davranışı asla yapmazlar bütün sorun eşimin ailesinde resmen dert çektirmeye gelmişler

Tugbist

Mesaj gönderen Tugbist » Sal Oca 09, 2018 4:12 pm

Papayta yazdı:
Cum Mar 17, 2017 7:27 pm
Benim sorum yeni doğum yapmış annelere ❓ 9 ay sabırla bekledikten sora bebeğinizi kucağnıza aldığınızda onu daha henüz 40 ı çıkmadan başkalarının kucağına verdiniz mi ❓ hele bide şapşup öpenler var tabi nasıl tepkiler verdiniz ben daha doğum yapmadım ama bu durum uykularımı kaçırıyor lütfen yardım 😳🙋🏻

Bence şuan öyle şeyler düşünerek beynini ve psikolojini bozma derim,sen ne kadar plan program da yapsan herşey olacağına varıyor,tabiki bebegimize bakarken araştırmali kendimize bir yol çizmeli ve kararlı olmalıyız ama bazı şeyleri değiştiremeyiz, çok pimpirikli olmamaya çalış,bebeğini koru gozetle ama çok da müdahale etme illaki hastalanacak birileri opecek ,hamileliğinin keyfini çıkar sadece

Glzrmrc

Mesaj gönderen Glzrmrc » Sal Oca 09, 2018 9:28 pm

Doğum dan sonra aynı dert bende de oldu malesef gelene gelme alma öpme diyemiyorsun malesef canım. Söylediğin zaman kıskanıyor oluyor . Eşine söylüyorsun tartışma çıkıyor anneme babam a deme diye. Bence çok takma kafana düşünceli insanlar odasına bile girmiyor. Çocuk alacağı varsa hastalığı bi şekilde alıyor zaten . Lohusalık psikolojisi de kötü oluyor o yüzden sakin kalmaya bak çocuk zaten senin gelen giden sevsin bırak.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir