Aciil

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
Biricikoğlum

Aciil

Mesaj gönderen Biricikoğlum » Prş Ara 22, 2016 12:06 pm

Arkadaşlar bebeğim 34 günlük 3 gündür kakasını yapmıyor bu normal mi ya

Beritan

Re: Aciil

Mesaj gönderen Beritan » Prş Ara 22, 2016 2:03 pm

normal degil doktora götür bence. Benimkiler 40 çıkana kadar günde kaç kere yapıyorlardı.

Ysmn22

Mesaj gönderen Ysmn22 » Pzr Ara 25, 2016 6:58 pm

5 güne kadar normalmiş kardeşim sonrasında muhakkak doktora götürmek gerekiyormuş benim ablam doktor oğlum 2 gün yapamayınca öyle söylemişti..
Sen ayaklarını karnıma doğru ittirerek ona hareket yaptır karnına masaj yap midesinden göbek deliğine kadar ov nazikçe
O daha ıkınmayı bilmiyor ya sen masajla öğret

PEG

Mesaj gönderen PEG » Pzr Ara 25, 2016 10:08 pm

Doktorlar sıkıntı Yok diyor merak etme :) Benim bebeğim 3 Aylık halen daha haftada bir kaka yapıyor bazen 10 günde bir :( zaten başka bir konu da ben açmıştım bunla ilgili... 3 doktora götürdüm ısrarla normal olduğunu söylüyorlar anne sütü alıyor diye 15 güne kadar normalmiş karnında şişlik Yok yaptığında da kakası sarı cıvık pütürlü normal bebek kakası olduğu için normal dediler... sizin nasıl ağlıyor mu huzursuz mu ?
Biz filmde çektirdik onda da çok şükür bir sıkıntı yok. Böyle birşey yaşayan başka biri var mı acaba???

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir