2bucuk aylık bebeğim meme emmiyor ?

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
Eylül Ada

2bucuk aylık bebeğim meme emmiyor ?

Mesaj gönderen Eylül Ada » Pzt Eki 31, 2016 4:10 pm

Bayanlar 2 buçuk aylık kızım var iki ay çok güzel emdi ama son 15 gündür beni emmiyor sadece gece uykusunda emiyor gündüz uykusunda yine reddediyor uyanıkken bir çok savaş versekte ağlıyor kesinlikle memeye yaklaşmıyor sağıp veriyorum tekrar emmesi icin ne yapabilirim ? :cry:

zilan

Re: 2bucuk aylık bebeğim meme emmiyor ?

Mesaj gönderen zilan » Pzt Eki 31, 2016 5:39 pm

Canim alllah yardimcin olsun insallh her çocuk ta olabiliyor benimde aynen öyle oldu iki ay hiç emmiyordu ya uykuda yada kalkar kalkmaz emzriyodum biraz emer oda zorla pes etmiştim biberona sayıp vermeye başladım oğlum surekli artk biberon için ağlamaya başladı stumde sağdigim için kesilmeye başladı bende artık aglasada zorla emzirdim surekli sahip verme bence beni gibi yapma alistimi bibero çok zor olur senin için bebek hem çok küçük sütun kesilmesin :-?

Neslihanşahin

Re: 2bucuk aylık bebeğim meme emmiyor ?

Mesaj gönderen Neslihanşahin » Sal Kas 01, 2016 7:21 pm

Uzun süre aç kaldığında emzir mesela 2 saatte bir gibi 3 saatte bir gibi tabi dr danışmanda fayda var ama bence kesinlikle biberon verme anne memesinden daha kolay bir yol olduğu için biberon kullanan bebekler anneyi emmezler Allah yardımcınız olsun

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir