Acaba menenjit mi?

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
Eren&Emre

Acaba menenjit mi?

Mesaj gönderen Eren&Emre » Pzr Kas 20, 2016 8:47 pm

2 aylik oğlum 10 gün önce ateşlendi önce önemsemedim ev sıcak üstü kalın diye düşündüm ama ateş düşmeyince hastaneye götürdük idrar tahlili yapıldı temiz çıktı bisey yok denilip eve gönderildim ertesi gün ateşi tekrar yükseldi huzursuz sürekli ağlıyor böyle olunca başka bir hastaneye getirdik burda bingildaginda bombe olduğu tespit edildi kan ve idrar tahlili yapıldı temiz çıktı böyle olunca menenjit şüphesi olduğu ve belinden sıvı alınması gerektiği söylendi mecbur kabul ettim şükür onlarda temiz çıktı sadece protein değerinin yüksek olduğu söylendi tedbir amaçlı antibiyotik tedavisi başlandı 10 gündür hastanedeyiz benim anlattığıma benzer şeyler yaşayıp çocuklarını sağlıklı büyüten varmı allahın izniyle oğlumun hiçbirşeyi yok ama doktorlar o kadar korkutuyor ki psikolojim bozuldu

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir