hamilelikte mantarrr

Jinekolog, jinekolok, kürtaj, gebelik, hamilelik, kadın sağlığı, aile planlaması, menopoz
Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
Aynur yılmaz

hamilelikte mantarrr

Mesaj gönderen Aynur yılmaz » Cum Ara 04, 2015 8:54 pm

Kızlar bi haftadır cok fena mantar problemiyle savasıyorum 10+3 günlük hamileyim bi krem kullandım ne yaptıysam geçmedi ne yapmam gerekiyo lütfen bana yardımcı olun cok kötü bişey allah kimseye yaşatmasın yerimde duramıyor kasıntıdan :(

Mervemehmet

Re: hamilelikte mantarrr

Mesaj gönderen Mervemehmet » Cum Ara 04, 2015 10:15 pm

Canım travazol kullanmıştım bende kuru tut ve rahat iç çamaşır giyin temizlerken de sıcak suyla temizle önden arkaya iki güne geçer. En önemlisi idrarın azıcıkta olsa tutma yap doktorum demişti enfeksiyonu da önlüyor

Aynur yılmaz

Mesaj gönderen Aynur yılmaz » Cum Ara 04, 2015 11:19 pm

Mervemehmet yazdı:Canım travazol kullanmıştım bende kuru tut ve rahat iç çamaşır giyin temizlerken de sıcak suyla temizle önden arkaya iki güne geçer. En önemlisi idrarın azıcıkta olsa tutma yap doktorum demişti enfeksiyonu da önlüyor
Ever canim bende travazol kullandım ama yine tazeledi :roll: malesef kalıcı çözüm değil sürekli tazeliyo kuru tutuyorum iç çamaşırımı ütülüyorum ama nafile :oops:

Aslıı

Mesaj gönderen Aslıı » Cum Ara 04, 2015 11:21 pm

Aynur yılmaz yazdı:Kızlar bi haftadır cok fena mantar problemiyle savasıyorum 10+3 günlük hamileyim bi krem kullandım ne yaptıysam geçmedi ne yapmam gerekiyo lütfen bana yardımcı olun cok kötü bişey allah kimseye yaşatmasın yerimde duramıyor kasıntıdan :(
Bunu doktoruna hemen söylemelisin. Krem versin sana başka bi Krem. Günde iki üç kere yıka sık değiştir iç çamaşırını

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir