Park Yatak mi Kullanisli Besik mi

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
esin

Re: Park Yatak mi Kullanisli Besik mi

Mesaj gönderen esin » Çrş Ara 09, 2015 7:11 pm

Mechulist yazdı:Park yataklar çok hantal görünüyor. Kullanışlı mı bilemem ama görüntüden sınıfta kalır.

Cok sukur benim gibi dusunen biri cikti yaa etrafim hep park yatak sevdalisi bana gore ise cok kotu bir bebege hic yakismiyor ya

Melis

Mesaj gönderen Melis » Pzt Şub 01, 2016 12:05 pm

Bir yandan oda yapmak istiyorum bir yandan diyorum ki bir sure karyola da yatirmam park yatak olsun bir yandan diyorum ki besikler daha sevimli hem mevludunde de yanimda guzel olur :) cok komik ya cok kararsizim ama herkes park yatak oneriyor ve cok net besikten daha uzun oMurlu ilerde oyun parkina donebilir her ne kadar kaba da olsa kulkanisli ayrica katlayip tatile de goturenler olmus o nedenle bir tik otede :)

merve

Mesaj gönderen merve » Pzt Şub 01, 2016 11:45 pm

Katlayip goturmek amacli istiyosaniz park yatak,ama kaba durusuyla on tik geriye dusuyor benim gozumde :D buyuyen besik kalp kalp kalp :D

mrvsnrbyrk

Mesaj gönderen mrvsnrbyrk » Çrş Haz 29, 2016 2:39 pm

Merhaba. :)
Ben bebeğim için büyüyen beşiklerden almayı tercih ettim. Hem büyüdüğünde de kullanabilir hem de normal beşikler gibi kısa ömürlü olmaz diye düşündüm. Ayrıca aldığım büyüyen beşiğin altından başka bir yatak daha çıkıyor ve yatak odamızda yer olmadığı için gerekli zamanlarda ebeveyn bebeğinin yanında yatabiliyor.
Park yatağın kullanışlı olduğunu duydum lakin ben de kaba buluyorum. Zaten evimde ayrıyetten bi park yatak içinde yer yok. Evinize ve maddi durumunuza göre de hareket etmeyi düşünün. ;) :)

EBY

Mesaj gönderen EBY » Pzt Eyl 05, 2016 3:42 pm

Benim ilk cocugum olcagindan oda yapmak icin heycanlaniyorum acikcasi. Kesinlikle park yatak dusunmedim o yuzden. fakat bebek dogar dogmazda odasinda yatirmaya kiyamam diye dusunuyorum. Sonradan buyuyebilen bebek odalarindan almayi planladim. Ilk 6 ay icinde chicco basta olmak uzere bi kac markanin next to me besikleri var onlardan almakta mantikli geldi. Siz ne dusunuyorsunuz merak ettim

Mehsah

Mesaj gönderen Mehsah » Prş Eyl 08, 2016 8:33 am

Park yatan alanlar hangi marka ve ne kadara aldı. Bende ondan alacağım galiba. Yardımcı olursanız sevinirim.netten alan arkadaş hangi siteden aldı.

aytunaymira

Mesaj gönderen aytunaymira » Cmt Eki 15, 2016 5:28 pm

bende oda yapmayı dusunuyorum buyuyen besiklrr cok mantikli onlardan alicam yatak odasına da yanıma ne alsam bilemedim ya kucuk hafif bisi olsun istiyorum

yaguara

Mesaj gönderen yaguara » Pzr Eki 16, 2016 9:22 pm

oda takımı dışında chicco next2me aldım joker'den 599TL. soa baby 'ninki 50-60TL daha pahalıydı. alacak arkadaşlara chicco'yu tavsiye ederim.

Çocuk Babası

Mesaj gönderen Çocuk Babası » Pzr Kas 06, 2016 10:53 am

Park Yataklar yikanabilir ozellikli olmadiklari icin hassas bebeklerde alerjik astim ve cesitli solunum yollari enfeksiyonlarina sebep olur. Besik bu anlamda en dogru secim olur. Cunku besikler ozellikle ahsap ve boyasiz secilirse tum tekstil cikarilip yikanabildigi ve besik iskeleti de temizlenebildigi icin daha hijyenik bir uyku saglayacaktir.

yaguara

Mesaj gönderen yaguara » Pzr Kas 06, 2016 11:25 pm

chicco'nunki yikanabiliyor temizligi gayet kolay..

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir