Park Yatak mi Kullanisli Besik mi

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
net1

Re: Park Yatak mi Kullanisli Besik mi

Mesaj gönderen net1 » Pzt Ara 26, 2016 1:14 pm

Bende bi heyecanla oda yaptırdım yatak dolap şifonyer aldım sadece ama en azından ilk 6 ay çocugumun yanımda uyumadı gerektiğinden beşikmi park yatakmı bilemedim cok seyahat edicem diye park yatagı önerdiler marka olarak da per-prego duydum. Ama gördel olak beşik istiyorum.. çok kararsızım mantıklı karar vermem lazım

Papayta

Mesaj gönderen Papayta » Prş Mar 02, 2017 1:07 am

Kızlar bu konu benim de kafamı çok karıştırdı 😔 ama sizi bi konuda uyarmak isterim. Ben uzunca bi süre hep büyüyen beşik istedim fakat büyüyen beşiklerin iç aksamı çıktıktan sora kalan iç hacmin eni ne kadar ona mıtlaka dikkat edin çünkü geneli 70 cm oluyo ki buda bi hayli dar😒 birde maksimum 16 yaşına kadar kullanılıo normalde park yatak alsanız 4-5 yaşında zaten oda takımı yada yatak+baza alacaksınız bence ii düşünüp karar vermek lazım 🤰🏻🦋

Mrsaysgl

Mesaj gönderen Mrsaysgl » Cmt Mar 11, 2017 2:42 pm

Park yataklar çok itici geliyor renk cümbüşü 🙄nedense bu kdar tercih edilmesine rağmen görüntüleri bir türlü iyileştirmiyorlar. Beşik gibi göze güzel dekorasyonlar yapsalar satışları ikiye katlar eminim.

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir