IZMIRLI HAMILELERE DUYRULUR

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
neeem

IZMIRLI HAMILELERE DUYRULUR

Mesaj gönderen neeem » Pzt Nis 24, 2017 1:40 am

:-P hanimlar selam herkese.eger izmirdeyseniz gaziemirde luvrita magazasinda cok indirimler var herseyde.haberiniz olsun.ben bir suru indirimli urunler aldim :lol: Herkese kolay gelsin

Buse23

Re: IZMIRLI HAMILELERE DUYRULUR

Mesaj gönderen Buse23 » Pzt Nis 24, 2017 4:13 pm

Aaa cok saol bebek arabalarnda indirim varmi

neeem

Mesaj gönderen neeem » Pzt Nis 24, 2017 4:41 pm

Cok fazla bebek arabasi Cesidi kalmamis.ama zıbın ve hastane cikis takimlarinda,pijama takimlarinda tek alt ve tek ust cesitlerinde havlu cesitlerinde indirimler cok var.tek 5.90dan baslayan badyler ve cok sirin alt patikli patiksiz pantolonlar var.tulumlari cok guzel.Yakinsan en kisa zamanda ugra derim.dukkanin hemen yaninda sirin bebe ve e bebek magazasida var.sirin bebede bebek arabalari indirimdeydi.

Buse23

Mesaj gönderen Buse23 » Pzt Nis 24, 2017 5:50 pm

Aslinda bucada oturuyorum ama esimin isi cok yogun gideblirmiyiz bilmiyorum ama cok gitmek istedim suan:) cok tesekkurler yinedr

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir