TRAVEL SISTEM BEBEK ARABASI TAVSIYELERINIZ

Forum kuralları
_ Yeni bir başlık açarken lütfen konu başlığında "Acil Yardım", "Bakar mısınız?", "Cevap Bekliyorum", tarzında cümleler kullanmayınız. Lütfen konu başlığına içeriği en iyi özetleyen anlaşılabilir bir cümle yazınız.
_ Yeni bir başlık açarken lütfen ilgili bölümde olmasına özen gösteriniz. Konu başlıkları, ilgili bölümlerde değilse taşınır veya silinebilir.
neeem

TRAVEL SISTEM BEBEK ARABASI TAVSIYELERINIZ

Mesaj gönderen neeem » Çrş Mar 29, 2017 9:04 am

Selam kizlar.bizde 6.ayimizin icindeyiz kizimla birlikte.artik alisverise baslamayi dusunuyorum dahada agirlasmadan.kararsiz kaldigim konu bebek arabasi.ici genis ve cift yonlu kullanabilecegim bir travel sistem istiyorum.tavsiyelerinizi paylasirsaniz sevinirim.herkese saglikli dogumlar.tesekkurler :-P

Gülşahh

Re: TRAVEL SISTEM BEBEK ARABASI TAVSIYELERINIZ

Mesaj gönderen Gülşahh » Cmt Nis 01, 2017 8:40 pm

neeem yazdı:
Çrş Mar 29, 2017 9:04 am
Selam kizlar.bizde 6.ayimizin icindeyiz kizimla birlikte.artik alisverise baslamayi dusunuyorum dahada agirlasmadan.kararsiz kaldigim konu bebek arabasi.ici genis ve cift yonlu kullanabilecegim bir travel sistem istiyorum.tavsiyelerinizi paylasirsaniz sevinirim.herkese saglikli dogumlar.tesekkurler :-P
Selamm mamas papas urbo 2 ve inglesina benim beğendiğim bebek arabaları arasında ve sanırım son kararı mamas papasta vereceğim seninde incelemeni tavsiye ederim 👍🏻

neeem

Mesaj gönderen neeem » Pzr Nis 02, 2017 8:32 pm

Cok tesekkur ederim gulsah.bende mamas papasi begendim.👍

umudum

Mesaj gönderen umudum » Pzt Nis 03, 2017 5:37 pm

Bende Pierre Cardin travel sistem tvist modelini almayi düşünüyorum.memnum kalan çok

Serpilsaltıkalp

Mesaj gönderen Serpilsaltıkalp » Cmt Nis 08, 2017 3:49 pm

Kraft fit travel arabayı aldım ben. 25 günlüğüz daha ama. Çok kullanışlı. Öneririrm

MehtapM

Mesaj gönderen MehtapM » Pzr Nis 16, 2017 8:36 pm

Bizde çok kararsizdik ama bugün aldik ben 26 haftalik hamileyim ilk oğlumda Graco travel system almiştim ama çok hantaldı bu sever daha pratık Mothercare marka travel system aldım çok beğendım umarım istediğim gibi cıkar.

neeem

Mesaj gönderen neeem » Pzt Nis 17, 2017 1:43 am

Tesekkur ederim mehtap onerin icin.degerlwndiricem.bende 26.haftanin icindeyim.umarim hersey yolunda gider.saglikli dogumlar diliyorum herkese

sdaseda

Mesaj gönderen sdaseda » Sal Nis 18, 2017 10:01 pm

Bende 23 haftalığım bizde aldık Kraft oslo travel sistem diğer arabalara göre katlanınca daha az yer kaplıyor ve daha hafif öneririm

neeem

Mesaj gönderen neeem » Çrş Nis 19, 2017 3:55 pm

Tesekkur ederim sedacim.hayirli saglikli dogumlarimiz olsun insallh.

Ozgcskn

Mesaj gönderen Ozgcskn » Cmt Tem 22, 2017 10:35 am

sdaseda yazdı:
Sal Nis 18, 2017 10:01 pm
Bende 23 haftalığım bizde aldık Kraft oslo travel sistem diğer arabalara göre katlanınca daha az yer kaplıyor ve daha hafif öneririm
Bu modeli ben de cok begendim ama ilk dönemlerde rahat kullanilip sanki oturma ünitesine gecildigi zaman cok rahat olmayacakmis gibi geliyor bana arabaya sigdirmak acisindan portbebeyi ayri bi sekilde cikarip koydugumuz icin cok yer kaplicak e arabada zaten ayrica oto koltugu var kendi esyalarimi nereye koyucam:))

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir